استفاده مفید از زمان قرنطینه خانگی

با توجه به شیوع بیماری کرونا و در نظر گرفتن شرایط خاص این روزها امیدوارم که تمام دوستان به توصیه های لازم جهت قرنطینه کردن خود و خانواده در منزل توجه لازم را کرده باشید

زندگی خودتان را مدیریت کنید. زمان‌مان بیشتر شده، کار‌های کمتری برای انجام دادن داریم، حوصله‌مان سر می‌رود، کنجکاوتر و حساس‌تر شده‌ایم و در نتیجه زمان بیشتری در فضای مجازی وقت می‌گذرانیم، اما اولین قدم و مهمترین کار شما این است که زمانتان را مدیریت کنید و به زمانی که تعیین می‌کنید پایبند باشید.

هر مطلبی را به اشتراک نگذارید. خبر کرونا گرفتن این مسئول و آن آشنا، آمار مرگ و میر، پیش‌بینی‌های غیرعلمی و کلیپ‌هایی که نمی‌توانید اصالتش را تضمین کنید را به برای کسی نفرستید، خودتان هم نخوانید و نبینید.

به جای به اشتراک گذاشتن مطالب دیگران، خودتان محتوا تولید کنید. این کار هم سرگرمتان می‌کند و هم برای خودتان و دیگران مفید است.

حین تولید محتوا به چند نکته دقت کنید: محتوایتان سند درست داشته باشد، روحیه بخش و انگیزشی باشد، به جریان زندگی و امید اشاره کند.

خلاق باشید و دورهمی‌های فامیلی و صله رحمی که فرصت واقعی‌اش موقتا از دست رفته است، از طریق فضای مجازی برگزار کنید. در این دورهمی‌ها از ناامیدی و سمی کردن فضا دوری کنید و به فامیل و دوستانتان امید و دلخوشی بدهید.»

گروه پپ تولز راهکارهایی را به شما پیشنهاد میکنه تا بهتر از این زمانتون استفاده کنید :

۱- ورزش کنید و به تناسب اندام مورد نظرتون برسید
۲- از این زمان استفاده کنید و فیلم های مورد علاقتونو ببینید و با دوستان به اشتراک بزارید و نقدشون کنید
۳- اگه علاقه به یادگیری زبان دارید الان یک زمان مناسب برای یادگیری یا یاداوری هست 
۴- دورکاری کنید و از تخصص خود استفاده کنید و با ثبت نام در این گونه سایت ها به دور کاری مشغول شوید ( مانند تایپ،ترجمه،ایجاد محتوا  …)
۵- درباره بازارهای سرمایه گذاری تحقیق کنید و سرمایتونو افزایش بدید مانند سرمایه گذاری در ارز های دیجیتالی 
۶- کتاب هایی را که همیشه دوست داشتید مطالعه کنید ولی فرصت نداشتیدو الان شروع کنید 
۷- آموزش از راه دور یکی از روش هایی هست که الان برای شما بسیار مناسب هست