قوانین سایت

کاربران محترم و عزیز پپ تولز برای ایجاد یک محیط مناسب و کاملا کاربردی و برای جلوگیری از یکسری رفتارهای نامناسب و غیر اخلاقی و جلوگیری از بی نظمی در این قسمت رعایت نکات زیر حین فعالیت در تبادل نظر الزامی است.

مقررات زیر توسط همکاران ما  و مدیریت پیگیری و اجرا خواهد شد. همکاران ما مجاز به حذف پستها و تاپیک هایی هستند که خارج از قوانین زیر باشد.

از کلیه کاربران جدید و قدیم خواهشمندیم که این مقررات به دقت مطالعه و اجرا نمایند. همچنین از کاربران پیشکسوت خواهشمندیم در راستای اهداف ذکر شده پپ تولز را بیشتر یاری و کاربران جدید را راهنمایی نمایند.

مقدمه و معرفی

بخش تبادل نظر پپ تولز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران موظف به پرهیز از هرگونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای) هستند. مدیران و همکاران بدون اطلاع قبلی ، نوشته ها و موضوعاتی که از این قوانین پیروی نکنند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را مسدود خواهند کرد.

مدیران :

افرادی هستند که بر روی تمامی بخش های مختلف تبادل نظر نظارت کرده و قوانین را اجرا می کنند.

همکاران پپ تولز :

همکاران از اعضای فعال، معتبر و مورد تایید پپ تولز در بخش تبادل نظر هستند که با کمک مدیران ، ناظر بر اجرای صحیح قوانین جهت جلوگیری از هرگونه تخلف در سایت پپ تولز هستند.

کاربران :

اعضای گرامی و محترم پپ تولز با نام کاربر مشخص می شوند که هر یک برای خود یک نام کاربری اختصاصی دارند.

سیاست های حفظ حریم شخصی

برای مجموعه پپ تولز حفظ حریم خصوصی کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما هیچ یک از اطلاعات کاربران را جهت مصارف تبلیغاتی جمع آوری نمی کنیم. همچنین تمامی اطلاعات کاربران نزد پپ تولز محفوظ بوده و به هیچ وجه توسط دیگران در دسترس نخواهد بود. بنابراین با خیال آسوده می توانید اطلاعات پروفایل و کاربری خود را تکمیل کنید تا در زمان های مورد نیاز امکان اطلاع رسانی و دسترسی به شما وجود داشته باشد.

قوانین کلی

 1. جهت استفاده کامل از سایت پپ تولز باید با مطالعه قوانین و مقررات عضو پپ تولز شوید. عضویت در پپ تولز کاملا رایگان است و کاربران بعد از ثبت نام موظف به رعایت تمامی قوانین می باشند.
 2. استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه ایرانی اسلامی غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد. در صورت هرگونه تکرار، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
 3. از ثبت نام با نام های کاربری تبلیغاتی و گذاشتن عکس های تبلیغاتی در بخش های مختلف پرهیز کنید. درصورت مشاهده هرگونه فعالیت تبلیغاتی کاربری معلق خواهد شد. برای استفاده از فرصت های تبلیغاتی می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.
 4. برای نام کاربری و نام مستعار خود از کلمات رکیک و خلاف عرف بپرهیزید.
 5. در امضای خود از قرار دادن حرف های رکیک ، تبلیغات ، لینک سایت های دیگر ، مطالب خارج از عرف و توهین به دیگران اکیدا خودداری کنید.
 6. استفاده از نام هایی که به صورت عمدی یا سهوی مشابه نام مدیران یا ادمین های پپ تولز باشد به خاطر جلوگیری از گمراه شدن کاربران مجاز نیست.
 7. هر کاربر تنها حق داشتن یک اکانت را دارد و در صورت سو استفاده و ایجاد چند نام کاربری ، تمامی اکانت های تشخیص داده شده توسط مدیریت مسدود خواهد شد.
 8. هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران پپ تولز و يا تفکر حاکم بر اين سایت نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده می باشد.
 9. احترام به کاربران و مدیران پپ تولز، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند تبادل نظر پپ تولز است.
 10. با توجه به ماهیت وب سایت پپ تولز و حضور گسترده کاربران عزیز ایرانی در سایت ، اولویت اول ما رعایت حقوق کاربران است. لطفا به حقوق هم اخترام بگذاریم
 11. وب سایت پپ تولز هیچ گونه خرید و یا فروشی در سایت انجام نمی دهد و تمامی آگهی های موجود مربوط به کاربران است. از این رو اگر قصد خرید و فروش محصول یا خدماتی را دارید تمامی جوانب را بسنجید زیرا پپ تولز مسئولیتی در قبال کلاهبرداری و یا مشکلات پیرامون خرید و فروش کاربران را عهده دار نیست.
 12. جهت استفاده بهتر و کامل از خدمات و همچنین ایجاد ارتباط سریعتر با کاربران پیشنهاد می کنیم پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید.
 13. محدودیتی در ارسال پست برای کاربران وجود ندارد. برای ایجاد تاپیک محدودیت ۶ تاپیک در روز وجود دارد.
 14. تاپیک ها یا پست هایی که به دستور مراجع قضایی مشکل داشته باشند بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده کاربر می باشد.

قوانین ایجاد سوال و تجربه کاربری در بخش نظرات

 1. داشتن ۱۵ سال سن و برخورداری از سلامت کامل عقلی نیاز است .
 2. محتوای ارائه شده صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران در نظر گرفته شده است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نمی باشد
 3. سوالات خود را با رعایت اصول اخلاقی و حفظ حریم های دینی اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطرح نمایید.
 4. به دلیل این که تجویز و یا تایید دارو بایستی پس از معاینه حضوری و با توجه به ویژگی های جسمی و روانی هر فرد زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود ، از پرسیدن نام دارو در متن سوال اکیدا خودداری نمایید.
 5. مشکل جسمی و یا روانی هر فرد مختص و با توجه به شرایط خود او در نظر گرفته می شود. لذا از بردن نام و توصیه متخصص در متن سوال و یا پیشنهاد آن در بخش تبادل تجربه کلینیک به سایر مراجعین خودداری نمایید.
 6. می توانید با استفاده از گزینه محرمانه در هنگام پرسیدن سوال از دیده شدن نام کاربری خود در سایت جلوگیری کنید